Споредете до 4 продукти:

Deli S-365 15x6.00 D6

Deli S-365
Deli S-365

Deli

Deli S-36515x6.00 D6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
15x6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
EAN:
5707562326139

Највисока цена:  59,5 €

Цена по парче

59,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот