Споредете до 4 продукти:

Deli S-365 13x6.50 D6 60A6

Deli S-365
Deli S-365

Deli

Deli S-36513x6.50 D6 60A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
13x6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
Индекс на товар:
60
Индекс на брзина:
A6
EAN:
5707562384146

Највисока цена: 

Назад кон врвот