Споредете до 4 продукти:

Deli S-365 13x6.50 D6 55A6

Deli S-365
Deli S-365

Deli

Deli S-36513x6.50 D6 55A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
13x6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
Индекс на товар:
55
Индекс на брзина:
A6
EAN:
5707562326092

Највисока цена:  45 €

Цена по парче

45 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,25 €

Назад кон врвот