Споредете до 4 продукти:

Deli S-365 13x5.00 D6 52A6

Deli S-365
Deli S-365

Deli

Deli S-36513x5.00 D6 52A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
13x5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
Индекс на товар:
52
Индекс на брзина:
A6
EAN:
5707562326023

Највисока цена: 

Назад кон врвот