Споредете до 4 продукти:

Deli S-359 2.50 D8 24A2

Deli

Deli S-3592.50 D8 24A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Deli
Ширина:
2.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
24
Индекс на брзина:
A2
EAN:
4040658083990

Највисока цена:  36,9 €

Цена по парче

36,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот