Споредете до 4 продукти:

Deli S-317 18x8.50 D8 74A6

Deli

Deli S-31718x8.50 D8 74A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Deli
Ширина:
18x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8994242019703

Највисока цена:  51,3 €

Цена по парче

51,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот