Споредете до 4 продукти:

Deli S-317 13x5.00 D6

Deli

Deli S-31713x5.00 D6

Тип на возило:
Специјални гуми
Производител:
Deli
Ширина:
13x5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
EAN:
5707562326047

Највисока цена:  28 €

Цена по парче

28 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот