Споредете до 4 продукти:

Deli S-310 4.00 D4 60A6

Deli

Deli S-3104.00 D4 60A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
4
Индекс на товар:
60
Индекс на брзина:
A6
EAN:
5707562337258

Највисока цена:  73,7 €

Цена по парче

73,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,08 €

Назад кон врвот