Споредете до 4 продукти:

Deli S-255 145 B10 84N

Deli

Deli S-255145 B10 84N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
145
Конструкција:
B
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
N
EAN:
8994242021973

Највисока цена:  76,8 €

Цена по парче

76,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,21 €

Назад кон врвот