Споредете до 4 продукти:

Deli S-255 145/80 B10 84N

Deli

Deli S-255145/80 B10 84N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
145
Висина:
80
Конструкција:
B
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
N
EAN:
4040658081590

Највисока цена:  83,6 €

Цена по парче

83,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,56 €

Назад кон врвот