Споредете до 4 продукти:

Deli S-255 145/80 B10 74N

Deli

Deli S-255145/80 B10 74N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
145
Висина:
80
Конструкција:
B
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
N
EAN:
5707562533773

Највисока цена: 

Назад кон врвот