Споредете до 4 продукти:

Deli S-252 5.20 D10 72M

Deli

Deli S-2525.20 D10 72M

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
5.20
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
M
EAN:
8994242019833

Највисока цена:  68,7 €

Цена по парче

68,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот