Споредете до 4 продукти:

Deli S-252 4.00 D10 71M

Deli

Deli S-2524.00 D10 71M

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
M
EAN:
5707562192154

Највисока цена:  59,4 €

Цена по парче

59,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,21 €

Назад кон врвот