Споредете до 4 продукти:

Deli S-252 4.00 D10 71M

Deli

Deli S-2524.00 D10 71M

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
M
EAN:
5707562331492

Највисока цена:  45,7 €

Цена по парче

45,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот