Споредете до 4 продукти:

Deli S-247 5.00 D10

Deli

Deli S-2475.00 D10

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Deli
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
EAN:
5707562325804

Највисока цена:  70 €

Цена по парче

70 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,21 €

Назад кон врвот