Споредете до 4 продукти:

Deli S-247 20x10.00 D8 75A6

Deli

Deli S-24720x10.00 D8 75A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Deli
Ширина:
20x10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4040658085796

Највисока цена:  106 €

Цена по парче

106 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,21 €

Назад кон врвот