Споредете до 4 продукти:

Deli S-247 16x6.50 D8 52A6

Deli

Deli S-24716x6.50 D8 52A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Deli
Ширина:
16x6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
52
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4040658085802

Највисока цена:  71,8 €

Цена по парче

71,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот