Споредете до 4 продукти:

Deli S-247 15x6.00 D6 70A6

Deli

Deli S-24715x6.00 D6 70A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Deli
Ширина:
15x6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4040658082993

Највисока цена:  64,5 €

Цена по парче

64,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,21 €

Назад кон врвот