Споредете до 4 продукти:

Deli S-247 13x5.00 D6

Deli

Deli S-24713x5.00 D6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Deli
Ширина:
13x5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
EAN:
8994242016795

Највисока цена:  37,2 €

Цена по парче

37,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот