Споредете до 4 продукти:

Continental ContiSportContact 5 275/40 ZR19 101Y

Continental ContiSportContact 5
Continental ContiSportContact 5
Continental

Continental ContiSportContact 5275/40 ZR19 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Continental
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4019238013535
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
72 dB

Највисока цена:  211,20 €

Цена по парче

211,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,16 €

Назад кон врвот