Споредете до 4 продукти:

Classic Street Tires Custom Liner CL-31 185 R14 102/100R

Classic Street Tires

Classic Street Tires Custom Liner CL-31185 R14 102/100R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Classic Street Tires
Ширина:
185
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
R
EAN:
6933882551770

Највисока цена:  163,3 €

Цена по парче

163,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,64 €

Назад кон врвот