Споредете до 4 продукти:

Carlisle TURF TRAC R/S 220/60 D8 74A4

Carlisle

Carlisle TURF TRAC R/S220/60 D8 74A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
220
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110802176

Највисока цена:  156,70 €

Цена по парче

156,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот