Споредете до 4 продукти:

Carlisle TURF TRAC R/S 15x6.00 D6 61A4

Carlisle

Carlisle TURF TRAC R/S15x6.00 D6 61A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
15x6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
Индекс на товар:
61
Индекс на брзина:
A4
EAN:
4053949106599

Највисока цена:  37,00 €

Цена по парче

37,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,63 €

Назад кон врвот