Споредете до 4 продукти:

Carlisle TURF SMART 26x12.00 D12

Carlisle

Carlisle TURF SMART26x12.00 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
26x12.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
4040658066573

Највисока цена:   

Назад кон врвот