Споредете до 4 продукти:

Carlisle Turf Master 22x10.50 D12

Carlisle Turf Master
Carlisle Turf Master
Carlisle

Carlisle Turf Master22x10.50 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
22x10.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
4053949105509

Највисока цена:  142,70 €

Цена по парче

142,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,95 €

Назад кон врвот