Споредете до 4 продукти:

Carlisle Turf Master 16x7.50 D8 67A4

Carlisle Turf Master
Carlisle Turf Master
Carlisle

Carlisle Turf Master16x7.50 D8 67A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
16x7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
67
Индекс на брзина:
A4
EAN:
4053949106643

Највисока цена:  143,70 €

Цена по парче

143,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот