Споредете до 4 продукти:

Carlisle Tru Power 6 D12

Carlisle Tru Power
Carlisle Tru Power
Carlisle

Carlisle Tru Power6 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
6
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
5707562264486

Највисока цена:  105,60 €

Цена по парче

105,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот