Споредете до 4 продукти:

Carlisle Tru Power 18x8.50 D10

Carlisle Tru Power
Carlisle Tru Power
Carlisle

Carlisle Tru Power18x8.50 D10

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
18x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
EAN:
5707562264707

Највисока цена:  47,60 €

Цена по парче

47,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,91 €

Назад кон врвот