Споредете до 4 продукти:

Carlisle Tru Power 150/90 D12 62A4

Carlisle Tru Power
Carlisle Tru Power
Carlisle

Carlisle Tru Power150/90 D12 62A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
150
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110800301

Највисока цена:  159,90 €

Цена по парче

159,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот