Споредете до 4 продукти:

Carlisle Smooth 240/50 D10 73A4

Carlisle Smooth
Carlisle Smooth
Carlisle

Carlisle Smooth240/50 D10 73A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
240
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110829876

Највисока цена:  200,30 €

Цена по парче

200,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот