Споредете до 4 продукти:

Carlisle MULTI TRAC C/S 27x8.50 D15

Carlisle

Carlisle MULTI TRAC C/S27x8.50 D15

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
27x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
EAN:
4053949107190

Највисока цена:  196,60 €

Цена по парче

196,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот