Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist TR-II 600/70 R30 152A8

600/70 R30 152A8
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist TR-II600/70 R30 152A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
600
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110824147

Највисока цена:  1.191,30 €

Цена по парче

1.191,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 92,60 €

Назад кон врвот