Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist TR-II 600/65 R28 147D

600/65 R28 147D
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist TR-II600/65 R28 147D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
600
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
147
Индекс на брзина:
D
EAN:
5999110828565

Највисока цена:  1.053,50 €

Цена по парче

1.053,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот