Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist TR-II 380/85 R24 131A8

380/85 R24 131A8
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist TR-II380/85 R24 131A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
380
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
131
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110829043

Највисока цена:  459,10 €

Цена по парче

459,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот