Споредете до 4 продукти:

Carlisle FARM SPECIALIST R-1 150/90 D12 70A6

Carlisle

Carlisle FARM SPECIALIST R-1150/90 D12 70A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
150
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
A6
EAN:
5999110800462

Највисока цена:  248,20 €

Цена по парче

248,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот