Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist FR-G 600/50 R22.5 159D

600/50 R22.5 159D
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist FR-G600/50 R22.5 159D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
600
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
159
Индекс на брзина:
D
EAN:
5999110823874

Највисока цена:  799,20 €

Цена по парче

799,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот