Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Implement Heavy Duty 16x6.50 D8

Carlisle

Carlisle Farm Implement Heavy Duty16x6.50 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
16x6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
4040658073038

Највисока цена:  67,80 €

Цена по парче

67,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот