Споредете до 4 продукти:

Bridgestone Turanza T005 215/65 R15 96H

Bridgestone

Bridgestone Turanza T005215/65 R15 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Bridgestone
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
3286340889810
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
71 dB

Највисока цена:  96,70 €

Цена по парче

96,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,68 €

Назад кон врвот