Споредете до 4 продукти:

Bridgestone Blizzak LM-32 C 195/60 R16 99/97T

Bridgestone Blizzak LM-32 C
Bridgestone Blizzak LM-32 C
Bridgestone

Bridgestone Blizzak LM-32 C195/60 R16 99/97T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Bridgestone
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99/97
Индекс на брзина:
T
EAN:
3286340501316
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  96,60 €

Цена по парче

96,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,85 €

Назад кон врвот