Споредете до 4 продукти:

Blackarrow Dart 4S Van 215/75 R16 113/111R

Blackarrow

Blackarrow Dart 4S Van215/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Blackarrow
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
6973307190993
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  105,1 €

Цена по парче

105,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот