Споредете до 4 продукти:

Blackarrow Dart 4S Van 215/65 R16 109/107R

Blackarrow

Blackarrow Dart 4S Van215/65 R16 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Blackarrow
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
EAN:
6973307191037
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  94,8 €

Цена по парче

94,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот