Споредете до 4 продукти:

Blackarrow Dart 4S Van 195/75 R16 107/105T

Blackarrow

Blackarrow Dart 4S Van195/75 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Blackarrow
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
6973307190986
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  90,7 €

Цена по парче

90,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот