Споредете до 4 продукти:

Blackarrow Dart 4S Van 195/70 R15 104/102R

Blackarrow

Blackarrow Dart 4S Van195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Blackarrow
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
6973307190962
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  85,3 €

Цена по парче

85,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот