Споредете до 4 продукти:

Blackarrow Dart 4S Van 195/65 R16 104/102T

Blackarrow

Blackarrow Dart 4S Van195/65 R16 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Blackarrow
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
6973307191013
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  87 €

Цена по парче

87 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот