Споредете до 4 продукти:

Blackarrow Dart 4S 245/45 R17 99W

Blackarrow

Blackarrow Dart 4S245/45 R17 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Blackarrow
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
6973307190931
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  84,3 €

Цена по парче

84,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот