Споредете до 4 продукти:

Blackarrow Dart 4S 225/45 R18 95V

Blackarrow

Blackarrow Dart 4S225/45 R18 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Blackarrow
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
6973307190955
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  84,5 €

Цена по парче

84,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот