Споредете до 4 продукти:

Blackarrow Dart 4S 225/45 R17 94W

Blackarrow

Blackarrow Dart 4S225/45 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Blackarrow
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
6973307190917
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  77,8 €

Цена по парче

77,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот