Споредете до 4 продукти:

Blackarrow Dart 4S 215/45 R17 91W

Blackarrow

Blackarrow Dart 4S215/45 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Blackarrow
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
6973307190900
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  77,2 €

Цена по парче

77,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот