Споредете до 4 продукти:

Blackarrow Dart 4S 205/55 R16 94V

Blackarrow

Blackarrow Dart 4S205/55 R16 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Blackarrow
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
6973307190825
ЕУ Етикета:
C
C
67 dB

Највисока цена:  71,4 €

Цена по парче

71,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот