Споредете до 4 продукти:

Blackarrow Dart 4S 195/65 R15 91H

Blackarrow

Blackarrow Dart 4S195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Blackarrow
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
6973307190740
ЕУ Етикета:
C
C
67 dB

Највисока цена:  68,6 €

Цена по парче

68,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот